Mikulášské a Vánoční besídky

Velikonoční cesta

Karnevaly

Diskotéky

Narozeninové párty

Pasování školáků

Herecké kurzy pro dospělé

Dramatické kroužky pro děti- -

 
Děti rádi slaví své narozeniny...
určitě je rádi oslaví s naší pohádkou.

Můžeme samozřejmě zajistit kompletní program,
včetně taneční aparatury i s DJ.

Navíc však nabízíme dvě pohádky vhodné právě k oslavám.

MEDVĚDOVI NAROZENINY
Hned na začátku celého příběhu se dozvíme velké tajemství. Medvěd dnes slaví své narozeniny. Je to velká událost a celý les je za chvíli v jednom kole. Všichni se předhání, aby našli pro medvěda ten nejlepší dárek. Bohužel však ne proto, aby udělali medvědovi radost, ale proto aby se pěkně předvedli a taky, aby si koupily jeho kamarádství. Naštěstí je tu jedna chytrá veverka, která má skvělý nápad. "Uděláme medvědovi všichni společně medový dort." Skvělí nápad to je, ale zvířátkům se moc nelíbí. Je tu však ještě moudrá sova a ta dá vše pěkně do pořádku.
Pohádka má cca 25 minut a je vhodná pro zakomponování do celkového programu.
Děti jsou hlavními aktéry, pomáhají zvířátkům zpívat, radí, napovídají a také spolu se zvířátky pečou dort.
Pohádku vřele doporučujeme právě k oslavě narozenin, kdy můžeme na konci příběhu přinést opravdový dort, který pak mohou děti společně se zvířátky spořádat.


...

Další vhodnou krátkou pohádkou pro zpestření je:

JAK ZVÍŘÁTKA UČILA VRÁNU ZPÍVAT
V jednom pohádkovém lese žije vrána, která je velice smutná. Je dokonce tak smutná, že ji ani nechutná moc dobrrrrý sýrrr. A tak se stane, že ten sýýýrrr dostane kmotra liška. Chce se samozřejmě vráně odvděčit a když zjistí, že se vrána trápí, protože chce umět zpívat, rozhodne se jí to naučit. Moc štěstí nemá, ale jen tak lehce se nevzdá.
Pohádka má cca 20 minut a je opět vhodná pro krátký vstup do komponovaného pořadu. Nepostrádá vtip a určitě se při ní nebudou nudit ani přihlížející dospělí diváci.

Obě pohádky jsou nenáročné na prostor i technické zázemí.